Caledon CUES 2x10
Sugerowany przez kalkulator rozmiar roweru jest uogólniony na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia. Dobór odpowiedniego rozmiaru zależy od wielu czynników. Jeśli nadal nie jesteś pewny/a rozmiaru, chętnie pomożemy stacjonarnie, mailowo lub telefoniczne.
- Wysyłka gratis przy zakupie od 399zł
- Możesz odebrać w sklepie firmowym.
- Wysyłamy wstępnie wyregulowany rower. Do przykręcenia koło, kierownica, pedały.
- 5 lat gwarancji na ramę.
Uniwersalny, solidny rower crossowy wyposażony w Hamulce Tarczowe hydrauliczne Shimano. Lekka hydroformowana rama aluminiowa o crossowej geometrii posiadająca system: Cable Inside Frame. Wysokiej klasy grupa napędowa Shimano CUES 2x10. Powietrzny Amortyzator Suntour NRX Air RL 700C 75mm z regulacją i blokadą skoku z kierownicy zapewni optymalne tłumienie drgań i wstrząsów nawet w trudnym terenie. Solidne, wzmacniane koła, zbudowane na piastach Shimano FH-QC300-HM, szprychach Sapim Leader oraz wytrzymałych oponach Schwalbe Smart Sam. Posiada specjalne siodełko posiadające korpus z systemem amortyzacji D2, wkładkę żelową z pamięcią kształtu zapewniającą najwyższy komfort w każdej pozycji podczas jazdy.
*ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ZMIAN SPECYFIKACJI ORAZ CEN
*W przypadku braku pedałów platformowych, wysyłamy zwykłe pedały aluminiowe
**W wersji czarno-zielonej i czarno-czerwonej w sytuacji braku ram z grafikami w jasnym kolorze zostanie wysłana wersja z grafiką w kolorze ciemniejszym
Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących niektórych komponentów poszczególnych modeli rowerów, jak również ich wyposażenia oraz ceny. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.
| Rozmiar koła | 28" |
|---|---|
| Ilość biegów | 20 |
| Rama | Alu 6061 Hydroformowana |
| Widelec | SR Suntour : NRX Air RL 700C 75mm |
| Przerzutka tylna | Shimano RD-U6020-10 CUES, SGS 10-SPEED |
| Przerzutka przednia | Shimano FD-U6010-L, CUES, 2X10 |
| Manetki | Shimano SL-U6000 CUES |
| Korba | Shimano FC-U4010-2 46–30T 175mm |
| Hamulce | Shimano BR- MT200,Hydraulika 160 mm |
| Łańcuch | Shimano CN-LG500 |
| Kaseta | Shimano CS-LG300 11-39T |
| Piasty | Shimano FH-QC300-HM |
| Obręcze | Northtec Disc 622x22 |
| Szprychy | Sapim Leader |
| Opony | Schwalbe Smart Sam 700x45C |
| Siodło | Northtec Comfort |
| Kierownica | UNO 31,8 640mm |
| Mostek | UNO regulowany 90/110mm |
| Sztyca | UNO 30,9 350mm |
| Waga | 13,9 kg |
| Model | Caledon CUES 2x10 |
| # | Geometria ramy | 17" | 19" | 21" | 23" |
|---|---|---|---|---|---|
| A | Długość górnej rury poziomej | 580 | 605 | 620 | 645 |
| A* | Długość górnej rury | 560,9 | 580,8 | 594,2 | 621,1 |
| B | Długość tylnych widełek | 448 | 448 | 448 | 448 |
| C | Kąt rury podsiodłowej | 73° | 73° | 73° | 73° |
| D | Kąt główki ramy | 71° | 71° | 71° | 71° |
| E | Długość rury podsiodłowej | 432 | 483 | 533 | 585 |
| F | Długość główki ramy | 130 | 150 | 160 | 170 |
| G | Rozstaw osi | 1067,6 | 1093,3 | 1108,7 | 1134 |
Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących niektórych komponentów poszczególnych modeli rowerów, jak również ich wyposażenia oraz ceny. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.