Madeira DB AC 2x8
Sugerowany przez kalkulator rozmiar roweru jest uogólniony na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia. Dobór odpowiedniego rozmiaru zależy od wielu czynników. Jeśli nadal nie jesteś pewny/a rozmiaru, chętnie pomożemy stacjonarnie, mailowo lub telefoniczne.
- Wysyłka gratis przy zakupie od 399zł
- Możesz odebrać w sklepie firmowym.
- Wysyłamy wstępnie wyregulowany rower. Do przykręcenia koło, kierownica, pedały.
- 5 lat gwarancji na ramę.
Uniwersalny, solidny rower crossowy wyposażony w Hamulce Tarczowe hydrauliczne Shimano, Lekka hydroformowana rama aluminiowa o crossowej geometrii posiadająca system: Cable Inside Frame. Niezawodny napęd Shimano Acera 2x8. Amortyzator Suntour NVX HLO 700C 75mm z regulacją i blokadą skoku zapewni optymalne tłumienie drgań i wstrząsów. Solidne, wzmacniane koła, zbudowane na piastach Shimano QC300, szprychach Sapim oraz wytrzymałych oponach. Posiada specjalne siodełko posiadające korpus z systemem amortyzacji D2, wkładkę żelową z pamięcią kształtu zapewniającą najwyższy komfort w każdej pozycji podczas jazdy.
*ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ZMIAN SPECYFIKACJI ORAZ CEN
*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących niektórych komponentów poszczególnych modeli rowerów, jak również ich wyposażenia oraz ceny. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.
| Rozmiar koła | 28" |
|---|---|
| Ilość biegów | 16 |
| Rama | Alu 6061 Hydroformowana 17"/19"/21"/23" |
| Widelec | SR Suntour: NVX HLO 700C 75mm |
| Przerzutka tylna | Shimano Acera RD-M3020 |
| Przerzutka przednia | Shimano FD TY 710-2 rz |
| Manetki | Shimano SLM-315 |
| Korba | FCTY501-2 175mm 46*30T 8rz |
| Hamulce | Shimano BR-MT200 hydrauliczne |
| Łańcuch | Shimano CNHG40 |
| Kaseta | Shimano CS-HG31 (11-32) |
| Piasty | Shimano FH-QC300 QR |
| Obręcze | Northtec Disc 622x22 |
| Szprychy | Sapim Zink |
| Opony | Kenda 700x45/42c |
| Siodło | Northtec Comfort |
| Kierownica | UNO 31,8 640mm |
| Mostek | UNO regulowany 90/110mm |
| Sztyca | UNO 30,9 350mm |
| Waga | 14,4 kg |
Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących niektórych komponentów poszczególnych modeli rowerów, jak również ich wyposażenia oraz ceny. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.