Marka Northtec – dopracowane rowery w rozsądnych cenach

Marka Northtec powstała w 2006 roku w Czechowicach-Dziedzicach w województwie śląskim.

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w branży tworzymy rowery zbudowane z solidnych, sprawdzonych elementów, wyróżniające się atrakcyjną grafiką, ciekawym designem, niekwestionowaną jakością i, co bardzo istotne, rozsądnie skalkulowaną ceną. Porównania osprzętu i wyposażenia w poszczególnych grupach cenowych zawsze wypadają na naszą korzyść, a co za tym idzie na korzyść naszych klientów.

Dbamy o dobranie odpowiednich komponentów, aby rowery Northtec dawały zadowolenie naszym klientom i służyły im przez wiele lat. Duże zainteresowanie naszymi produktami potwierdza, że wywiązujemy się z tego zadania wzorowo.

Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów, dlatego udzielamy aż 5-letniej gwarancji na aluminiowe ramy naszych rowerów. Wsłuchujemy się w głosy klientów, dostosowując nasze rowery do ich potrzeb. Corocznie wprowadzamy nowe modele oraz modyfikujemy istniejące tak, żeby były atrakcyjne zarówno wizualnie i technicznie, jak i cenowo.

Nasze rowery od 2009 roku są intensywnie testowane przez zawodników Northtec Bike Team. Klientów zadowolonych z naszych rowerów i polecających je innym jako trwałe, dobrze zaprojektowane i atrakcyjne cenowo można spotkać nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, na Słowacji, w Niemczech oraz na Litwie.

W naszej ofercie znajdują się rowery MTB na kołach o rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali, rowery crossowe, szosowe, trekkingowe i miejskie. Nie zapominamy również o młodszych adeptach kolarstwa. Mamy dla nich przygotowane rowery na kołach 20 i 24 cale.