ZASADY I WARUNKI REGULAMINU

 1. Zgodnie z przepisami Ustawy Organicznej 34/2002, z dnia 11 lipca o usługach społeczeństwa informacyjnego i handlu elektronicznego, NORTHTEC SP Z O O (zwana dalej 'Usługodawcą') opracował niniejszą informację prawną.
 2. Wchodząc na tę stronę internetową (www.nrowery.pl), zgadzasz się przestrzegać wszystkich postanowień zawartych w niniejszej informacji prawnej, oraz wszystkich innych stosownych przepisów. Przeglądając tę stronę internetową, potwierdzasz, iż w pełni rozumiesz i akceptujesz niniejsze warunki i zasady, a także zmiany wprowadzone od tego czasu.
 3. Usługodawca zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian odnośnie zawartości tej strony internetowej, które uważa za stosowne, bez uprzedniego powiadomienia, dodając lub kasując treści czy usługi, lub zmieniając ich układ, wygląd czy lokalizację. Ponieważ te warunki i zasady mogą ulegać zmianie, radzimy sprawdzać zawartość podczas każdej wizyty na tej stronie internetowej.

INFORMACJE OGÓLNE

Panel zakupowy dostępny pod adresem http://nrowery.pl prowadzony jest przez Northtec Sp. zo.o. z siedzibą w Czechowicach - Dziedzicach (43-502) przy ul. Dworcowej  15a, (KRS: 0000490413, NIP: 6521723589, REGON: 243389120, Nr. rejestrowy BDO: 000247122)

SĄD REJONOWY KATOWICE_WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Data wpisu do rejestru przedsiebiorców: 2013-12-12

Numer telefonu:32 215 66 41

Adres poczty elektronicznej: kontakt@nrowery.pl, 

 1. Zgodnie z ogólną zasadą, usługi i zawartość tej strony internetowej powinny być dostępne w języku polskim. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za nieporozumienia wynikające z niezrozumienia przez użytkownika języka używanego na tej stronie internetowej.
 2. Usługodawca będzie mógł dowolnie zmieniać zawartość strony internetowej bez wcześniejszego powiadomienia, usuwać lub przenosić niektóre z nich lub modyfikować ich lokalizację i trasy dostępu, bez konieczności rozliczania się z nich i bez brania odpowiedzialności za konsekwencje dla użytkowników.
 3. Żadna część tej strony internetowej nie może być powielana, przekazywana w jakiejkolwiek formie lub w jakikolwiek sposób - elektronicznie, mechanicznie, fotokopii, nagraniu lub jakimkolwiek innym - bez pisemnej zgody Usługodawcy. Każde nieautoryzowane użycie będzie uważane za poważne naruszenie przepisów prawa własności intelektualnej i przemysłowej. 
 4. Northtec Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań aby usługi świadczone w ramach sklepu internetowego były na najwyższym poziomie. Z uwagi na konieczność przeprowadzania bieżących konserwacji, przeglądów, wymiany sprzętu lub też rozbudowę lub modernizacje strony mogą wystąpić czasowe zawieszenia dostępności sklepu internetowego
 5. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane przez użytkowników, którzy uzyskują dostęp zawartości witryny, ani za przestępstwa popełnione przez tych użytkowników podczas przeglądania tej witryny.

RODZAJ ŚWIADCZONYCH USŁUG 

 1. Udostępnienie informacji o dostępności oraz charakterystyce towarów dostępnych w panelu zakupowy nrowery.pl. 
 2. Rejestracja konta użytkownika, pozwalającego na składanie zamówień w panelu.
 3. Wysyłka informacji handlowych nt. dokonywana na podany przez Klienta adres e-mail, za wyraźną zgodą Klienta. 
 4. Zawieranie umów kupna-sprzedaży. 

WARUNKI KORZYSTANIA PRZEZ KLIENTA

Klient korzystający z panelu zakupowego nrowery.pl zobowiązany jest do :

 • podawania udostępnionych w ramach panelu formularzach wyłącznie danych prawdziwych i aktualnych. Firma Northtec Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie lub opóźnienia w dostarczeniu zamówień w przypadku podania przez Klienta błędnych lub niedokładnych danych,
 • korzystania z usług i funkcjonalności udostępnionych przez nrowery.pl w sposób zgody z przepisami prawa, postanowieniami Regulaminu oraz przyjętymi zasadami współżycia społecznego,
 • nie dostarczania przez lub do systemów informatycznych nrowery.pl treści mogących powodować przeciążenia systemów informatycznych lub zachwiania w pracy tych systemów oraz naruszających dobra osób trzecich,
 • nie dostarczania treści zawierających informację niechcianą (spam).

PRZYJMOWANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Zamówienia przyjmowane są poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia na stronie internetowej panelu zakupowego nrowery.pl. W zamówieniu Klient dokonuje wyboru zamawianych towarów oraz sposobu i miejsca dostawy. 

 1. Wypełnienie formularza jest warunkiem koniecznym do złożenia zamówienia w panelu zakupowym. Niezbędne jest i podanie pełnych danych klienta dokonującego zakupu, w tym   danych teleadresowych umożliwiających kontakt i wysyłkę zamówionego towaru oraz wystawienia prawem wymaganych dokumentów takich jak paragon oraz podania nr NIP aby możliwe było wystawienie faktury VAT.
 2. Wysłanie zamówienia przez Klienta stanowi ofertę zawarcia umowy sprzedaży na warunkach podanych w zamówieniu i aktualnej wersji regulaminu.
 3. Zawarcie umowy sprzedaży następuje w momencie potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez nrowery.pl.
 4. W przypadku niedostępności towarów objętych zamówieniem Klient jest niezwłocznie powiadamiany o brakującym towarze i podejmuje decyzję co do dalszej realizacji zamówienia.
 5. Klient może dokonywać zmian w zamówieniu lub zrezygnować z zamówienia do momentu przekazania zamówienia do wysłania. Zmiany w zamówieniu mogą opóźnić jego realizację. Zmiany w zamówieniach lub zmiany dotyczące adresu wysyłki można dokonać kontaktując się na wskazany adres e-mail kontakt@nrowery.pl
 6. W sytuacjach wzbudzających wątpliwość co do treści zamówienia lub danych Klienta, pracownik Northtec Sp. z o.o. może skontaktować się z Klientem telefonicznie lub e-mailem w celu wyjaśnienia wątpliwości.
 7. Zamówienia można składać przez całą dobę, z wyjątkiem przerw związanych z pracami konserwacyjnymi lub serwisowymi. Zamówienia złożone w niedzielę i święta będę przyjęte do realizacji w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.
 8. Zamówienia realizowane są w terminie do 14 dni roboczych (zazwyczaj jest to 4-5 dni roboczych) od rozpoczęcia realizacji zamówienia(wpłynięcia pieniędzy na konto w przypadku płatności przelewem). Realizacja może się wydłużyć w sytuacji dużej ilości zamówień  lub braku, któregoś z potrzebnych elementów do montażu o czym będziemy informować.
 9. W przypadku kupna rowerów zamówienia realizowane są poprzez dostawę firmą transportową DHL na adres podany przez klienta w zamówieniu. W przypadku kupna akcesoriów lub części rowerowych zamówienia realizowane są poprzez dostawę firmą transportową DPD. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionego towaru w sklepie "Artex" będącym firmowym salonem marki Northtec w Czechowicach-Dziedzicach ul. Legionów 217.
  *Czas na zwrot/wymianę towaru to 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
 10. Zdjęcia/Grafiki są wykonywane w studiu i obrabiane w programie graficznym dlatego mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu roweru w świetle dziennym.
 11. W sklepie internetowym nrowery.pl mogą okresowo być sprzedawane towary po obniżonych cenach w związku z organizowanymi przez Northtec Sp. z o.o. akcjami promocyjnymi, czy sezonowymi obniżkami cen. Obniżone ceny towarów obowiązują wówczas tylko w okresie wskazanym w panelu lub do wyczerpania zapasów towarów objętych obniżką ceny.

CENY I PŁATNOŚCI

Ceny towarów

 1. Ceny towarów w panelu zakupowym nrowery.pl podane są w walucie polskiej (PLN) i wartości brutto. Northtec Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmian cen oraz specyfikacji towarów, w dowolnym momencie, dlatego reklamacje z tytułu widnienia innego elementu na stronie niż rzeczywiście zamontowanego nie będą rozpatrywane.
 2. Wysokości cen produktów opublikowanych na stronie nrowery.pl są właściwe dla rowerów oraz akcesoriów sprzedawanych online i nie dotyczą produktów sprzedawanych w sklepach stacjonarnych.
  Wprowadzanie nowych towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych lub wyprzedaży. Zmiany te nie mają wpływu na ceny towarów w zamówieniach złożonych przed datą wejścia w życie zmiany ceny.
 3. Przez cenę regularną rozumiana jest cena produktu, obok której nie wyświetlona jest przekreślona stara cena.

Płatności

 1. Płatności za zakupione produkty w panelu zakupowym nrowery.pl można dokonać za pomocą:
  1. przelewu tradycyjnego
  2. pobrania kurierskiego
  3. rat internetowych: e-raty Santander
  4. przelewy24

 2. Po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie przystępujemy do realizacji zamówienia
 3. NR KONTA na które należy dokonać wpłaty to: 
  F.H.P.U. ARTEX Andrzej Płonka
  43-502 Czechowice-Dziedzice
  ul.Legionów 217
  nr konta: 52 8453 0002 0008 8750 3000 0010

 4. INSTRUKCJA KUPOWANIA NA e-Raty Santander do pobrania w poniższym linku:

  https://drive.google.com/file/d/1tLlrTKWPgEE3UoOBBSkp3_jCN3tJsns_/view?usp=sharing

OŚWIADCZENIE O ODPOWIEDZIALNOŚCI

Korzystając z tej strony internetowej, zgadzasz się na przestrzeganie obowiązujących przepisów i na unikanie zastosowań, które mogą być nielegalne, wpływają na prawa i wolności stron trzecich lub mają negatywny wpływ na samą witrynę, z negatywnymi konsekwencjami dla Usługodawcy lub dla innych użytkowników.

 1. Użytkownicy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za dostęp do tej witryny i korzystanie z niej, Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za bezpośrednie lub pośrednie fizyczne, logiczne, moralne lub osobiste konsekwencje wspomnianego dostępu i użytkowania.
 2. Usługodawca jest uprawniony do zatrzymania użytkowników odpowiedzialnych za niewłaściwe korzystanie z tej strony internetowej, skutkując szkodami osób trzecich lub wprowadzając złośliwe oprogramowanie, uszkadzając zawartość strony internetowej, wpływając na funkcjonowanie strony internetowej lub uszkadzając oprogramowanie lub sprzęt innych użytkowników.
 3. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za informacje opublikowane na tej stronie internetowej, jeśli informacje te zostały naruszone lub wprowadzone przez niepowiązane strony trzecie.
 4. Podobnie Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za informacje i treści wyświetlane na forach, sesjach czatu, blogach, komentarzach, mediach społecznościowych i innych platformach, na których strony trzecie mogą samodzielnie udostępniać swoje opinie.
 5. W każdym przypadku Usługodawca zobowiązuje się usunąć wszelkie treści sprzeczne z prawem krajowym lub międzynarodowym, lub z moralnością i porządkiem publicznym, usuwając również linki do stron obraźliwych lub przestępczych i informując odpowiednie władze. Jeśli zdarzy ci się znaleźć zawartość na tej stronie internetowej, którą uważasz za obraźliwą dla moralności lub porządku publicznego i stanowi ona naruszenie przepisów krajowych lub międzynarodowych, zaleca się natychmiastowe poinformowanie właściciela tej strony internetowej.
 6. Użytkownicy nie są uprawnieni do korzystania z zawartości tej strony internetowej z naruszeniem prawa, wbrew temu, co jest zwyczajowe lub niezgodne z porządkiem publicznym. Nie mogą też reprodukować, przesyłać, rozpowszechniać, przekształcać, zmieniać ani manipulować treścią strony internetowej.
 7. Jeśli dowiedziałeś się o działaniu, które może być szkodliwe lub może zaszkodzić funkcjonowaniu tej strony internetowej lub które może zmienić jej zawartość, natychmiast poinformuj o tym Dostawcę usług.
 8. Aby przeglądać zawartość lub korzystać z usług na tej stronie, użytkownicy poniżej 18 roku życia muszą mieć zgodę swoich rodziców lub opiekunów. Ci ostatni ponoszą odpowiedzialność za ich dostęp do treści lub usług. 

DANE OSOBOWE

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, że:

 1. Administratorem Twoich danych NORTHTEC SP.Z O.O (KRS: 0000490413, NIP: 6521723589, REGON: 243389120) SĄD REJONOWY KATOWICE_WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO dalej określona Administratorem.  
 2. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych prosimy o kontakt na adres e-mail: kontakt@nrowery.pl lub pisemnie na adres siedziby.
 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług świadczonych zgodnie z niniejszym Regulaminem w oparciu o następujące podstawy prawne:
  1. art. 6 ust 1 lit. b (wykonanie umowy),
  2. art. 6 ust. 1 lit. c (obowiązek prawny),
  3. art. 6 ust. 1 lit. f RODO (uzasadniony interes administratora ochrona, dochodzenie/obrona przed ewentualnymi roszczeniami),
 4. ogólne rozporządzenie o ochronie danych z dnia 27.04.2016 r. RODO.
 5. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty tzw. procesorzy, które świadczą dla nas różnego rodzaju usługi, min. in. księgowe, doradcze, informatyczne.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany obowiązującymi przepisami prawa, co najmniej 5 lat.
 7. Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.
 8. Jeśli Klient uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje mu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 9. Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne. Jednak ich nie podanie skutkować będzie brakiem możliwości korzystania z panelu zakupowego nrowery.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych znajdują się w "polityce prywatności" zamieszczonej na naszej stronie.

**Informacje dotyczące reklamacji, zwrotu, wymiany towaru oraz gwarancji znajdują się w "informacji konsumenckiej" zawartej na stronie nrowery.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 • Towary prezentowane na stronach panelu zakupowego nrowery.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
 • Northtec Sp. z o.o. dokłada staranności, aby treść oferty sprzedaży towarów jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów podczas dokonywanej aktualizacji (np. cen, konfiguracji, dostępności itd.) – ewentualne rozbieżności zostaną skorygowane w trakcie realizacji zamówienia. 
 • Wszelkie informacje, materiały, zdjęcia zawarte na stronie www.nrowery.pl objęte są zakazem kopiowania i rozpowszechniania bez zgody Northtec Sp. z o. o. 
 • W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o prawach konsumenta. 
 • Northtec Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie nrowery.pl Klienci zostaną poinformowani o zmianie regulaminu poprzez informacje zamieszczoną na stronie nrowery.pl. Zmiana Regulaminu nie będzie dotyczyła Klientów, którzy zakupili towar przed zmianą Regulaminu. 
 • Zapytania dotyczące produktów za pośrednictwem e-maila lub formularzy na stronie nie mają wpływu na zakres umowy sprzedaży. 
 • Wszelkie uwagi, pytania i sugestie związane z działaniem strony nrowery.pl prosimy kierować na adres kontakt@nrowery.pl