VIKING AL
Sugerowany przez kalkulator rozmiar roweru jest uogólniony na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia. Dobór odpowiedniego rozmiaru zależy od wielu czynników. Jeśli nadal nie jesteś pewny/a rozmiaru, chętnie pomożemy stacjonarnie, mailowo lub telefoniczne.
- Wysyłka gratis przy zakupie od 399zł
- Możesz odebrać w sklepie firmowym.
- Wysyłamy wstępnie wyregulowany rower. Do przykręcenia koło, kierownica, pedały.
- 5 lat gwarancji na ramę.
Solidny i wytrzymały rower MTB 29" do jazdy rekreacyjnej dla amatorów kolarstwa górskiego. Lekka hydroformowana rama aluminiowa o sportowej geometrii, posiadająca system: Cable Inside Frame. Wyposażony w Hamulce Tarczowe Shimano. Napęd Shimano Alivio 3x9. Solidne, wytrzymałe koła zbudowane na piastach Shimano HB TX505, wzmacnianych obręczach, szprychach Sapim, gwarantują bezpieczną jazdę w terenie. Amortyzator Suntour XCM RL DS 100mm , zapewni optymalne tłumienie drgań i wstrząsów na górskich trasach.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 2699 zł
*ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ZMIAN SPECYFIKACJI ORAZ CEN
Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących niektórych komponentów poszczególnych modeli rowerów, jak również ich wyposażenia oraz ceny. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.
| Rozmiar koła | 29" |
|---|---|
| Ilość biegów | 27 |
| Rama | Alu 6061 Hydroformowana,17”/19”/21” |
| Widelec | SR Suntour: SR XCM RL DS-29 100mm |
| Przerzutka tylna | Shimano Alivio RD-M3100SGS |
| Przerzutka przednia | Shimano Alivio FD-M3100-3 speed |
| Manetki | Shimano Alivio SL-M3100 |
| Korba | Shimano FC-MT101 40x30x22T 175mm |
| Hamulce | Shimano BR- MT200,Hydraulika 160 mm |
| Łańcuch | KMC Z- 99 |
| Kaseta | Shimano HG-2009134 - 9rz (11-34) |
| Piasty | Shimano HB TX505 |
| Obręcze | Northtec wzmacniane 622x22 |
| Szprychy | Sapim Zink |
| Opony | Kenda 29x2.10 |
| Siodło | Northtec MTB |
| Kierownica | UNO 31,8 700mm |
| Mostek | UNO 80/90/100mm |
| Sztyca | UNO 30,9 400mm |
| Waga | 14,4 kg |
| Model | VIKING AL |
Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących niektórych komponentów poszczególnych modeli rowerów, jak również ich wyposażenia oraz ceny. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.