Bergon DB AC 2x8
Sugerowany przez kalkulator rozmiar roweru jest uogólniony na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia. Dobór odpowiedniego rozmiaru zależy od wielu czynników. Jeśli nadal nie jesteś pewny/a rozmiaru, chętnie pomożemy stacjonarnie, mailowo lub telefoniczne.
- Wysyłka gratis przy zakupie od 399zł
- Możesz odebrać w sklepie firmowym.
- Wysyłamy wstępnie wyregulowany rower. Do przykręcenia koło, kierownica, pedały.
- 5 lat gwarancji na ramę.
Nowy model roweru trekkingowego, dla wymagających cyklistów, pokonujących wielokilometrowe trasy w różnorodnym terenie. Wyposażony w hamulce Tarczowe hydrauliczne gemma. Lekka hydroformowana rama aluminiowa o komfortowej geometrii, posiadająca system: Cable Inside Frame . Niezawodna grupa napędowa Shimano Acera 2x8. Amortyzator NEX RL DS 700C 63mm z blokadą skoku z manetki zapewni optymalne tłumienie drgań I wstrząsów. Solidne, wzmacniane koła, zbudowane na piastach Shimano QC 300 QR , szprychach Sapim, oraz oponach Schwalbe Land Cruiser z wkładką antyprzebiciową. Amortyzowany wspornik siodła, szerokie wygodne siodełko elastomerowe. W podstawowym wyposażeniu zamontowany jest bagażnik aluminiowy, oświetlenie ledowe bateryjne, solidne błotniki SKS oraz podpórkę.
*ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ZMIAN SPECYFIKACJI ORAZ CEN
Informacja o bezpieczeństwie produktu
Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących niektórych komponentów poszczególnych modeli rowerów, jak również ich wyposażenia oraz ceny. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.
| Rozmiar koła | 28" |
|---|---|
| Ilość biegów | 16 |
| Rama | Alu 6061 Hydroformowana 18"/20’’/22’’ |
| Widelec | SR Suntour: NEX RL DS 700C 63mm |
| Przerzutka tylna | Shimano Acera RD-M3020 SGS |
| Przerzutka przednia | Shimano FD TY 710-2 rz |
| Manetki | Shimano SLM-315 |
| Korba | FCTY501-2 175mm 46*30T 8rz |
| Hamulce | Shimano BR-MT200, hydrauliczne |
| Łańcuch | Shimano CNHG40 |
| Kaseta | Shimano HG-31-8rz (11-32) |
| Piasty | Shimano FH-QC300 QR |
| Obręcze | Northtec Disc 622x22 |
| Szprychy | Sapim Zink |
| Opony | Schwalbe Land Cruiser Reflex 700x40c |
| Siodło | Northtec Comfort |
| Kierownica | UNO 31,8 620mm |
| Mostek | UNO regulowany 110mm |
| Sztyca | UNO 27,2 amortyzowany 350mm |
| Waga | 16,5 kg |
| Model | Bergon DB AC 2x8 |
Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących niektórych komponentów poszczególnych modeli rowerów, jak również ich wyposażenia oraz ceny. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.