Boudicca VB TR
Sugerowany przez kalkulator rozmiar roweru jest uogólniony na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia. Dobór odpowiedniego rozmiaru zależy od wielu czynników. Jeśli nadal nie jesteś pewny/a rozmiaru, chętnie pomożemy stacjonarnie, mailowo lub telefoniczne.
- Wysyłka gratis przy zakupie od 399zł
- Możesz odebrać w sklepie firmowym.
- Wysyłamy wstępnie wyregulowany rower. Do przykręcenia koło, kierownica, pedały.
- 5 lat gwarancji na ramę.
Solidny, wytrzymały rower trekkingowy dla amatorek turystyki rowerowej. Lekka hydroformowana rama aluminiowa o komfortowej geometrii, posiadająca system: Cable Inside Frame. Niezawodna grupa napędowa Shimano 3x7. Amortyzator Suntour NEX P 700C 63mm z regulacją skoku. Solidne, wzmacniane koła, zbudowane na piastach o łożyskach maszynowych, szprychach Sapim. Amortyzowany wspornik siodła, szerokie wygodne siodełko elastomerowe. W podstawowym wyposażeniu zamontowany jest bagażnik aluminiowy, oświetlenie ledowe bateryjne, solidne błotniki SKS oraz podpórka.
*ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ZMIAN SPECYFIKACJI ORAZ CEN
*Niektóre zdjęcia/grafiki mogą się różnić od faktycznego wyglądu i będą systematycznie aktualizowane
W każdej wersji kolorystycznej występują minimalnie różniące się dwa warianty. Wysyłamy aktualnie dostępny
Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących niektórych komponentów poszczególnych modeli rowerów, jak również ich wyposażenia oraz ceny. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.
| Rozmiar koła | 28" |
|---|---|
| Ilość biegów | 21 |
| Rama | Alu 6061 Hydroformowana |
| Widelec | SR Suntour: NEX P 700C 63mm |
| Przerzutka tylna | Shimano TOURNEY RDTY-300 |
| Przerzutka przednia | Shimano FD-TY710 -3 speed |
| Manetki | Shimano STEF-500 |
| Korba | Shimano 48X38X28T 175mm |
| Hamulce | VB Tektro Alu |
| Łańcuch | KMC Z-7 |
| Kaseta | Shimano MF-TZ5007428-7 speed |
| Piasty | Northtec ALU Łożyska Maszynowe |
| Obręcze | Northtec VB 622x19 |
| Szprychy | Sapim Zink |
| Opony | 700x40/38c |
| Siodło | Northtec Comfort |
| Kierownica | UNO 25,4 620mm |
| Mostek | UNO regulowany 110mm |
| Sztyca | UNO 27,2 amortyzowany 350mm |
| Waga | 15,4 kg |
| Model | Boudicca VB TR |
| # | Geometria ramy | 16" | 18" | 20" |
|---|---|---|---|---|
| A | Długość górnej rury poziomej | 590 | 605 | 620 |
| A* | Długość górnej rury | 573,4 | 580,5 | 593 |
| B | Długość tylnych widełek | 455 | 455 | 455 |
| C | Kąt rury podsiodłowej | 73° | 73° | 73° |
| D | Kąt główki ramy | 70° | 70° | 70° |
| E | Długość rury podsiodłowej | 406 | 487 | 508 |
| F | Długość główki ramy | 180 | 180 | 180 |
| G | Rozstaw osi | 1104,8 | 1119,8 | 1134,8 |
Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących niektórych komponentów poszczególnych modeli rowerów, jak również ich wyposażenia oraz ceny. Informacje zawarte w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.