Technologia

isc

Technologia ISC

ISC przełamuje granice konwencjonalnych technologii w postaci większzch i głębszzch wewnętrznzch kanałów powietrza. Kanały te użyte w technologii ISC nie tylko znacznie poprawiają wentylację, ale w dużym stopniu zmniejszają wagę. Wszystko to dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.
specialty isc

smart

Technologia S.M.A.R.T

To połączenie doskonałej wytrzymałości EPU In-Mold2 Monobody i kreatywności t. To zupełnie nowy profil kasku, jest on lżejszy, cieńszy i bardziej kompaktowy niż każdy z wcześniejszych modeli. Technologia ta sprawia, że kaski te mają najwyższej klasy wydajność, są lekkie i mocno wentylowane. Kompaktowość kasków sprawia wrażenie mniejszych i bardziej dopasowanych do głowy niż starsze modele.
specialty smart

specialty rev icon

Idealna Wentylacja REV

REV oznacza zwiększoną wentylacje, jest to innowacyjny i zupełnie nowy projekt. Projekt REV stawia na dwa duże "kanały" wentylacyjne na szczycie głowy użytkownika, oferując zdolność do gromadzenia powstałego ciepła. Natomiast wielkie wloty na przedzie kasku wprowadzają świeże i chłodne powietrze przez co ciśnienie i ciepłe powietrze znajdujące się w kasku lepiej niż kiedykolwiek jest odprowadzane.
specialty rev

specialty web icon

Web-Rib Strut

Web-Rib Strut zapewnia absolutnie niesamowitą; wytrzymałość, jakiej jescze nigdy nie było, oraz poprawia ogólną wydajność! Zwiększa również obszar kontaktu kasku z głową użytkownika i wyraźnie bardziej równomiernie rozprowadza energię udeżenia. Przez co udało sił osiągnąć wyższy poziom bezpieczeństwa i bardziej wygodne dopasowanie.
specialty web

specialty lw3d icon

LW3D system regulacji

Jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów regulacji na rynku, zapewniając bardzo precyzyjne dopasowanie. Wykorzuje się przyjazny i szeroki zakres regulacji. Inteligentny system regulacji nie tylko porawia użytkowanie, ale także poprawia stabilność.
specialty lw3d
specialty lw4d icon

LW4D system

System ten ewoluował od bardzo cenionego systemu LW3D systemu regulacji, LW4D został odchudozny. Dedykowany konstrukcja sprawia, że mocowanie się zakrzywiają, podczas zapinania oraz poprawiają ułożenie głowy w kasku, przez co użytkownik czuje się bardziej komfortowo i bezpiecznie.
specialty lw4d

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Ceny oraz specyfikacje mogą ulec zmianie bez podania przyczyny.